MCCD2007-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MCCD2007-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCCD2007-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu MOSFET 2N-CH 20V 7A
listoch: MCCD2007-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCCD2007-TP
Číslo dielu MCCD2007-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis MOSFET 2N-CH 20V 7A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 438093 pcs Dátový hárok MCCD2007-TP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Balík dodávateľov zariadení DFN2030-6
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 7A, 10V
Výkon - Max - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WFDFN Exposed Pad Ostatné mená MCCD2007-TPMSTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1150pF @ 10V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 4.5V Typ FET 2 N-Channel (Dual) Common Drain
Funkcia FET Standard Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 20V
Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Drain 20V 7A Surface Mount DFN2030-6 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 7A
Súvisiace produkty
MCCD2005-TP
MCCD2005-TP
výrobcovia: Micro Commercial Components (MCC)
popis: MOSFET 2N-CH 20V 8A
Skladom: 347978 pcs
Stiahnuť ▼: MCCD2005-TP.pdf
RFQ
MCCG-3N
MCCG-3N
výrobcovia: Essentra Components
popis: GROMMET EDGE SLOT SS BLK 1=100'
Skladom: 128 pcs
Stiahnuť ▼: MCCG-3N.pdf
RFQ
MCCG-1N
MCCG-1N
Skladom: 129 pcs
Stiahnuť ▼: MCCG-1N.pdf
MCCGF-1N
MCCGF-1N
Skladom: 99 pcs
Stiahnuť ▼: MCCGF-1N.pdf
popis: MOSFET 2N-CH 20V 10A
Skladom: 329824 pcs
Stiahnuť ▼: MCCD2004-TP.pdf
MCC95-16IO1B
MCC95-16IO1B
výrobcovia: IXYS Corporation
popis: THYRISTOR MODULE 1600V 2X116A
Stiahnuť ▼: MCC95-16IO1B.pdf
MCCG-6N
MCCG-6N
Skladom: 115 pcs
Stiahnuť ▼: MCCG-6N.pdf
MCC95-18IO8B
MCC95-18IO8B
výrobcovia: IXYS Corporation
popis: MOD THYRISTOR DUAL 1800V TO240AA
Stiahnuť ▼: MCC95-18IO8B.pdf
MCCG-2N
MCCG-2N
Skladom: 105 pcs
Stiahnuť ▼: MCCG-2N.pdf
MCCG-4N
MCCG-4N
Skladom: 132 pcs
Stiahnuť ▼: MCCG-4N.pdf