MCCD2005-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MCCD2005-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCCD2005-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu MOSFET 2N-CH 20V 8A
listoch: MCCD2005-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCCD2005-TP
Číslo dielu MCCD2005-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis MOSFET 2N-CH 20V 8A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 347978 pcs Dátový hárok MCCD2005-TP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Balík dodávateľov zariadení DFN2030-6
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 8A, 10V
Výkon - Max - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WFDFN Exposed Pad Ostatné mená MCCD2005-TPMSTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1800pF @ 10V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 17.9nC @ 4.5V Typ FET 2 N-Channel (Dual) Common Drain
Funkcia FET Standard Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 20V
Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Drain 20V 8A Surface Mount DFN2030-6 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 8A
Súvisiace produkty
MCC95-16IO8B
MCC95-16IO8B
výrobcovia: IXYS Corporation
popis: THYRISTOR MODULE 1600V TO-240AA