MCCD2004-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MCCD2004-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCCD2004-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu MOSFET 2N-CH 20V 10A
listoch: MCCD2004-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCCD2004-TP
Číslo dielu MCCD2004-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis MOSFET 2N-CH 20V 10A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 329824 pcs Dátový hárok MCCD2004-TP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Balík dodávateľov zariadení DFN2030-6
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 8A, 10V
Výkon - Max - obal Original-Reel®
Balík / puzdro 6-WFDFN Exposed Pad Ostatné mená MCCD2004-TPMSDKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1955pF @ 10V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 18.5nC @ 4.5V Typ FET 2 N-Channel (Dual) Common Drain
Funkcia FET Standard Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 20V
Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Drain 20V 10A Surface Mount DFN2030-6 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 10A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MCC95-16IO8B
MCC95-16IO8B
výrobcovia: IXYS Corporation
popis: THYRISTOR MODULE 1600V TO-240AA