AT89LS8252-12AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89LS8252-12AI Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AT89LS8252-12AI
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
listoch: AT89LS8252-12AI.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie AT89LS8252-12AI
Číslo dielu AT89LS8252-12AI Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5213 pcs Dátový hárok AT89LS8252-12AI.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Balík dodávateľov zariadení 44-TQFP (10x10)
rýchlosť 12MHz séria 89LS
Veľkosť RAM 256 x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 8KB (8K x 8) periférne zariadenie POR, WDT
obal Tray Balík / puzdro 44-TQFP
Ostatné mená AT89LS825212AI Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 32
Veľkosť EEPROM 2K x 8 Detailný popis 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)