AT89LS53-12PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AT89LS53-12PI
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP
listoch: AT89LS53-12PI.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie AT89LS53-12PI
Číslo dielu AT89LS53-12PI Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4863 pcs Dátový hárok AT89LS53-12PI.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Balík dodávateľov zariadení 40-PDIP
rýchlosť 12MHz séria 89LS
Veľkosť RAM 256 x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 12KB (12K x 8) periférne zariadenie POR, WDT
obal Tube Balík / puzdro 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Ostatné mená AT89LS5312PI Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 32
Veľkosť EEPROM - Detailný popis 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 12KB (12K x 8) FLASH 40-PDIP