AT89LS53-12JC
Prehľad produktov
Číslo dielu: AT89LS53-12JC
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44PLCC
listoch: AT89LS53-12JC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie AT89LS53-12JC
Číslo dielu AT89LS53-12JC Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44PLCC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4320 pcs Dátový hárok AT89LS53-12JC.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Balík dodávateľov zariadení 44-PLCC (16.59x16.59)
rýchlosť 12MHz séria 89LS
Veľkosť RAM 256 x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 12KB (12K x 8) periférne zariadenie POR, WDT
obal Tube Balík / puzdro 44-LCC (J-Lead)
Ostatné mená AT89LS5312JC Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet I / O 32
Veľkosť EEPROM - Detailný popis 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 12KB (12K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)