MM2280H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2280H48B-FSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM2280H48B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 222X80MM 48VDC
listoch: MM2280H48B-FSR.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 651 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MM2280H48B-FSR
Číslo dielu MM2280H48B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 222X80MM 48VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 651 pcs Dátový hárok MM2280H48B-FSR.pdf
šírka 80.00mm závažia 3.5 lbs (1.6kg)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 48VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.097 in H2O (24.3 Pa)
Veľkosť / rozmer Round - 222mm Dia séria MM2280
RPM 3000 RPM Ostatné mená 1570-1154
Prevádzková teplota -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Hluk 60.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - rámček Magnesium Alloy
Materiál - čepeľ Magnesium Alloy Životnosť @ Temp. -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 1.4A Typ ložiska Ball