MM2280H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2280H24B-FSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM2280H24B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 222X80MM 24VDC
listoch: MM2280H24B-FSR.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 578 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MM2280H24B-FSR
Číslo dielu MM2280H24B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 222X80MM 24VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 578 pcs Dátový hárok MM2280H24B-FSR.pdf
šírka 80.00mm závažia 3.5 lbs (1.6kg)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.097 in H2O (24.3 Pa)
Veľkosť / rozmer Round - 222mm Dia séria MM2280
RPM 3000 RPM Ostatné mená 1570-1153
Prevádzková teplota -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Hluk 60.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - rámček Magnesium Alloy
Materiál - čepeľ Magnesium Alloy Životnosť @ Temp. -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 2.5A Typ ložiska Ball