MM2260H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2260H48B-FSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM2260H48B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 222X60MM 48VDC
listoch: MM2260H48B-FSR.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 697 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MM2260H48B-FSR
Číslo dielu MM2260H48B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 222X60MM 48VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 697 pcs Dátový hárok MM2260H48B-FSR.pdf
šírka 60.00mm závažia 3.1 lbs (1.4kg)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 48VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 1.500 in H2O (373.6 Pa)
Veľkosť / rozmer Round - 222mm Dia séria MM2260
RPM 4000 RPM Ostatné mená 1570-1152
Prevádzková teplota - Hluk 67.0 dB(A)
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 1.7A Typ ložiska Ball