LPC80B99-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LPC80B99-BWHR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC WIRE
listoch: 1.LPC80B99-BWHR.pdf2.LPC80B99-BWHR.pdf
  • správa
Špecifikácie LPC80B99-BWHR
Číslo dielu LPC80B99-BWHR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5631 pcs Dátový hárok 1.LPC80B99-BWHR.pdf2.LPC80B99-BWHR.pdf
šírka 25.00mm závažia 0.386 lb (175.09g)
Rozsah napätia 90 ~ 264VAC Napätie - hodnotené -
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 80mm L x 80mm H séria LPC80B
RPM 4000 RPM Výkon (watty) 4.00W
Prevádzková teplota -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Hluk 40.0 dB(A)