LPC80B99-BTER
MechatronicsMechatronics
LPC80B99-BTER Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LPC80B99-BTER
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC EC
listoch: 1.LPC80B99-BTER.pdf2.LPC80B99-BTER.pdf
  • správa
Špecifikácie LPC80B99-BTER
Číslo dielu LPC80B99-BTER Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC EC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5412 pcs Dátový hárok 1.LPC80B99-BTER.pdf2.LPC80B99-BTER.pdf
šírka 25.00mm závažia 0.386 lb (175.09g)
Rozsah napätia 90 ~ 264VAC Napätie - hodnotené -
ukončenie 2 Terminals Statický tlak 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 80mm L x 80mm H séria LPC80B
RPM 4500 RPM Výkon (watty) 5.00W
Ostatné mená 1570-1163 Prevádzková teplota -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)