LPC80B99-BTLR
MechatronicsMechatronics
LPC80B99-BTLR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LPC80B99-BTLR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC EC
listoch: 1.LPC80B99-BTLR.pdf2.LPC80B99-BTLR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie LPC80B99-BTLR
Číslo dielu LPC80B99-BTLR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC EC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4123 pcs Dátový hárok 1.LPC80B99-BTLR.pdf2.LPC80B99-BTLR.pdf
šírka 25.00mm závažia 0.386 lb (175.09g)
Rozsah napätia 90 ~ 264VAC Napätie - hodnotené -
ukončenie 2 Terminals Statický tlak 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 80mm L x 80mm H séria LPC80B
RPM 3000 RPM Výkon (watty) 3.00W
Ostatné mená 1570-1164 Prevádzková teplota -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)