SST-90-R-F11-HH102
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HH102 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SST-90-R-F11-HH102
Výrobca / Značka: Luminus Devices
Popis produktu LED SST90 RED 619NM SMD
listoch: 1.SST-90-R-F11-HH102.pdf2.SST-90-R-F11-HH102.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie SST-90-R-F11-HH102
Číslo dielu SST-90-R-F11-HH102 Výrobca Luminus Devices
popis LED SST90 RED 619NM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2579 pcs Dátový hárok 1.SST-90-R-F11-HH102.pdf2.SST-90-R-F11-HH102.pdf
vlnová dĺžka 619nm (615nm ~ 623nm) Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.1V
Uhol zobrazenia - Tepelná odolnosť balenia 0.5°C/W
Teplota - test 25°C Balík dodávateľov zariadení SMD
Veľkosť / rozmer 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) séria SST-90
obal Tray Balík / puzdro 0404 (1010 Metric)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lumens / Watt @ prúd - test 103 lm/W
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.215" (5.45mm)
Súčasný test 3.15A Aktuálny - Max 18A