SST-90-R-F11-HH101
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HH101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SST-90-R-F11-HH101
Výrobca / Značka: Luminus Devices
Popis produktu LED SST90 RED 623NM SMD
listoch: 1.SST-90-R-F11-HH101.pdf2.SST-90-R-F11-HH101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie SST-90-R-F11-HH101
Číslo dielu SST-90-R-F11-HH101 Výrobca Luminus Devices
popis LED SST90 RED 623NM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2438 pcs Dátový hárok 1.SST-90-R-F11-HH101.pdf2.SST-90-R-F11-HH101.pdf
vlnová dĺžka 623nm (619nm ~ 627nm) Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Uhol zobrazenia 100° Tepelná odolnosť balenia 0.64°C/W
Teplota - test 25°C Balík dodávateľov zariadení SMD
Veľkosť / rozmer 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) séria SST-90
obal Tray Balík / puzdro 0404 (1010 Metric)
Ostatné mená 1214-1113
SST-90-R-F11-HJ101
SST90RF11HH101
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ prúd - test 63 lm/W
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.215" (5.45mm)
Súčasný test 3.2A Aktuálny - Max 27A