SST-90-R-F11-HH100
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HH100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SST-90-R-F11-HH100
Výrobca / Značka: Luminus Devices
Popis produktu LED SST90 RED 623NM SMD
listoch: 1.SST-90-R-F11-HH100.pdf2.SST-90-R-F11-HH100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie SST-90-R-F11-HH100
Číslo dielu SST-90-R-F11-HH100 Výrobca Luminus Devices
popis LED SST90 RED 623NM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4003 pcs Dátový hárok 1.SST-90-R-F11-HH100.pdf2.SST-90-R-F11-HH100.pdf
vlnová dĺžka 623nm (611nm ~ 635nm) Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Uhol zobrazenia 100° Tepelná odolnosť balenia 0.64°C/W
Teplota - test 25°C Balík dodávateľov zariadení SMD
Veľkosť / rozmer 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) séria SST-90
obal Tray Balík / puzdro 0404 (1010 Metric)
Ostatné mená 1214-1114
SST90RF11HH100
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Lumens / Watt @ prúd - test 63 lm/W Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.215" (5.45mm) Flux @ prúd / teplota - test 400 lm (Typ)
Detailný popis LED Lighting Color SST-90 Red 623nm (611nm ~ 635nm) 0404 (1010 Metric) Súčasný test 3.2A
Aktuálny - Max 27A farba Red