UCC5390SCD
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCC5390SCD
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu UCC5390SCD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • správa
Špecifikácie UCC5390SCD
Číslo dielu UCC5390SCD Výrobca N/A
popis UCC5390SCD Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 56429 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 13.2 V ~ 33 V Napätie - Izolácia 3000Vrms
Časové oneskorenie propagácie tpLH / tpHL (Max) 100ns, 100ns obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená 296-48102
UCC5390SCD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet kanálov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Aktuálny - špičkový výstup - Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 10A, 10A
Prechodná imunita spoločného režimu (Min) 100kV/µs schválenie CQC, CSA, UR, VDE