UCC5390ECD
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCC5390ECD
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu UCC5390ECD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • správa
Špecifikácie UCC5390ECD
Číslo dielu UCC5390ECD Výrobca N/A
popis UCC5390ECD Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 68580 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 13.2 V ~ 33 V Napätie - Izolácia 3000Vrms
Napätie - vpred (Vf) (typ) - technológie Capacitive Coupling
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Doba nárastu / poklesu (typ) 10ns, 10ns Šírenie impulznej šírky (Max) 20ns
Časové oneskorenie propagácie tpLH / tpHL (Max) 100ns, 100ns obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená 296-48101
UCC5390ECD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet kanálov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 10A, 10A Prechodná imunita spoločného režimu (Min) 100kV/µs
schválenie CQC, CSA, UR, VDE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UCC5350MCDR
UCC5350MCDR
výrobcovia: N/A
popis: DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC
Skladom: 70964 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
UCC5350SBDR
UCC5350SBDR
výrobcovia: N/A
popis: 6A 3KVRMS SINGLE CH ISO DR 8V U
Skladom: 87697 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
UCC5390ECDWV
UCC5390ECDWV
popis: 10A/10A SINGLE-CHANNEL ISOLATED