UCC5390ECDR
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCC5390ECDR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie UCC5390ECDR
Číslo dielu UCC5390ECDR Výrobca N/A
popis DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78219 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 13.2 V ~ 33 V Napätie - Izolácia 3000Vrms
Časové oneskorenie propagácie tpLH / tpHL (Max) 65ns, 65ns obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená 296-50191-2
UCC5390ECDR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet kanálov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 10A, 10A Prechodná imunita spoločného režimu (Min) 100kV/µs