TMS320LC548GGU-80
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320LC548GGU-80
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP 144-BGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
160 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320LC548GGU-80
Číslo dielu TMS320LC548GGU-80 Výrobca N/A
popis IC DSP 144-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1538 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 3.30V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 144-BGA MICROSTAR (12x12)
séria TMS320C54x obal Tray
Balík / puzdro 144-LFBGA Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 64kB Neprchavá pamäť ROM (4 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie BSP, HPI, TDM
Hodiny Hodiny 80MHz Číslo základnej časti TMS320LC548