TMS320LC545APBK-50
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320LC545APBK-50
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 128-LQFP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320LC545APBK-50
Číslo dielu TMS320LC545APBK-50 Výrobca N/A
popis IC FIXED POINT DSP 128-LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3598 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 3.30V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 128-LQFP (14x14)
séria TMS320C54x obal Tube
Balík / puzdro 128-LQFP Ostatné mená 296-2014
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 6kB
Neprchavá pamäť ROM (48 kB) Typ montáže Surface Mount
Rozhranie BSP, Duplex Serial Port, Host Interface Hodiny Hodiny 50MHz