TMS320LC543PZ2-40
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320LC543PZ2-40
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP 100LQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320LC543PZ2-40
Číslo dielu TMS320LC543PZ2-40 Výrobca N/A
popis IC DSP 100LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5796 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 3.30V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 100-LQFP (14x14)
séria TMS320C54x obal Tray
Balík / puzdro 100-LQFP Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 20kB Neprchavá pamäť ROM (4 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie BSP, TDM
Hodiny Hodiny 40MHz Číslo základnej časti TMS320LC543