TMS320C31PQA50
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C31PQA50
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC TMS320C31 DSP 50MHZ 132-QFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C31PQA50
Číslo dielu TMS320C31PQA50 Výrobca N/A
popis IC TMS320C31 DSP 50MHZ 132-QFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5301 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 5.00V Napätie - jadro 5.00V
typ Floating Point Balík dodávateľov zariadení 132-BQFP (24.54x24.54)
séria TMS320C3x obal Tray
Balík / puzdro 132-BQFP Bumpered Ostatné mená Q1150715
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TC) On-Chip RAM 8.25kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Rozhranie Serial Port Hodiny Hodiny 50MHz