TMS320C31PQA40
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C31PQA40
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP 132-BQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C31PQA40
Číslo dielu TMS320C31PQA40 Výrobca N/A
popis IC DSP 132-BQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5163 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 5.00V Napätie - jadro 5.00V
typ Floating Point Balík dodávateľov zariadení 132-BQFP (24.54x24.54)
séria TMS320C3x obal Tray
Balík / puzdro 132-BQFP Bumpered Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TC)
On-Chip RAM 8.25kB Neprchavá pamäť External
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Serial Port
Hodiny Hodiny 40MHz Číslo základnej časti TMS320C31