TMS320C30GEL40
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C30GEL40
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP 181-CPGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C30GEL40
Číslo dielu TMS320C30GEL40 Výrobca N/A
popis IC DSP 181-CPGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4482 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 5.00V Napätie - jadro 5.00V
typ Floating Point Balík dodávateľov zariadení 181-CPGA (39x39)
séria TMS320C3x obal Tray
Balík / puzdro 181-BCPGA Exposed Pad Prevádzková teplota 0°C ~ 85°C (TC)
On-Chip RAM 8.25kB Neprchavá pamäť ROM (16 kB)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Serial Port
Hodiny Hodiny 40MHz Číslo základnej časti TMS320C30