TL750L12CDRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL750L12CDRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TL750L12CDRE4
Číslo dielu TL750L12CDRE4 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 246848 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 150mA 8-SOIC Prúd - Napájanie (Max) 12mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA Prúd - výstup 150mA