TL750M05CKTER
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL750M05CKTER
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 5V 750MA 3POWERFLEX
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL750M05CKTER
Číslo dielu TL750M05CKTER Výrobca N/A
popis IC REG LIN 5V 750MA 3POWERFLEX Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 105368 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 750mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení 3-PowerFLEX™ séria -
Balík / puzdro TO-252-4, DPak (3 Leads + Tab) PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-18892-2 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 750mA 3-PowerFLEX™ Prúd - výstup 750mA