TL750L12CD
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL750L12CD
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • správa
Špecifikácie TL750L12CD
Číslo dielu TL750L12CD Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 186278 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-8008-5
TL750L12CDE4
TL750L12CDE4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 150mA 8-SOIC
Prúd - Napájanie (Max) 12mA Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie -