TL5001CPSR/1
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL5001CPSR/1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
listoch:
  • správa
Špecifikácie TL5001CPSR/1
Číslo dielu TL5001CPSR/1 Výrobca N/A
popis IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5184 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topológia Buck, Boost, Flyback
Synchrónny usmerňovač No Balík dodávateľov zariadení 8-SO
séria - Sériové rozhrania -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Frekvencia - prepínanie 20kHz ~ 500kHz Pracovný cyklus (Max) 100%