TL5001CDRG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL5001CDRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TL5001CDRG4
Číslo dielu TL5001CDRG4 Výrobca N/A
popis IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86157 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topológia Buck, Boost, Flyback
Synchrónny usmerňovač No Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - Sériové rozhrania -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frekvencia - prepínanie 20kHz ~ 500kHz