TL5001CPG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL5001CPG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie TL5001CPG4
Číslo dielu TL5001CPG4 Výrobca N/A
popis IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58037 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topológia Buck, Boost, Flyback
Synchrónny usmerňovač No Balík dodávateľov zariadení 8-PDIP
séria - Sériové rozhrania -
obal Tube Balík / puzdro 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Ostatné mená TL5001CPE4
TL5001CPE4-ND
Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Frekvencia - prepínanie 20kHz ~ 500kHz Pracovný cyklus (Max) 100%