SN75LBC775DWG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75LBC775DWG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC APPLE/LOCAL TALK TRANS 20SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN75LBC775DWG4
Číslo dielu SN75LBC775DWG4 Výrobca N/A
popis IC APPLE/LOCAL TALK TRANS 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4852 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.25 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 30mV Protokol AppleTalk
obal Tube Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ovládačov / prijímačov 2/2