SN75LBC241DWG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75LBC241DWG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LINBICMOS DRVR/REC 28-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
120 pcs
  • správa
Špecifikácie SN75LBC241DWG4
Číslo dielu SN75LBC241DWG4 Výrobca N/A
popis IC LINBICMOS DRVR/REC 28-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20780 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 28-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 500mV Protokol RS232
obal Tube Balík / puzdro 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ovládačov / prijímačov 4/5