SN75LBC771DWG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75LBC771DWG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GEOPORT TRANSCEIVER 20-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
175 pcs
  • správa
Špecifikácie SN75LBC771DWG4
Číslo dielu SN75LBC771DWG4 Výrobca N/A
popis IC GEOPORT TRANSCEIVER 20-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31505 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.25 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 50mV Protokol GeoPort™
obal Tube Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ovládačov / prijímačov 2/3