SN74LVCZ240ADGVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVCZ240ADGVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 20TVSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVCZ240ADGVR
Číslo dielu SN74LVCZ240ADGVR Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 20TVSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4606 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 20-TVSOP
séria 74LVCZ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 296-9871-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 2 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Buffer, Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TVSOP
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA Číslo základnej časti 74LVCZ240