SN74LVCZ240AN
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVCZ240AN
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 20DIP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVCZ240AN
Číslo dielu SN74LVCZ240AN Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 20DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4274 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 20-PDIP
séria 74LVCZ obal Tube
Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA