SN74LVCZ240ADBRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVCZ240ADBRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVCZ240ADBRE4
Číslo dielu SN74LVCZ240ADBRE4 Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4305 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 20-SSOP
séria 74LVCZ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA