SN74LVC3G14YEPR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC3G14YEPR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHMITT 3CH 8DSBGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVC3G14YEPR
Číslo dielu SN74LVC3G14YEPR Výrobca N/A
popis IC INVERTER SCHMITT 3CH 8DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5198 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
séria 74LVC obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-XFBGA, DSBGA Ostatné mená 296-18816-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet vstupov 3
Počet obvodov 3 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Typ logiky Inverter Logická úroveň - nízka 0.3 V ~ 1.4 V
Logická úroveň - vysoká 1.4 V ~ 3.7 V Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Aktuálny - pokojný (Max) 10µA Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA