SN74LVC3G14DCURE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC3G14DCURE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHMITT 3CH US8
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVC3G14DCURE4
Číslo dielu SN74LVC3G14DCURE4 Výrobca N/A
popis IC INVERTER SCHMITT 3CH US8 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5705 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení US8
séria 74LVC obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet vstupov 3 Počet obvodov 3
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF Typ logiky Inverter
Logická úroveň - nízka 0.3 V ~ 1.4 V Logická úroveň - vysoká 1.4 V ~ 3.7 V
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Schmitt Trigger
Detailný popis Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger US8 Aktuálny - pokojný (Max) 10µA
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA Číslo základnej časti 74LVC3G14