SN74LVC3G14DCUTG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC3G14DCUTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74LVC3G14DCUTG4
Číslo dielu SN74LVC3G14DCUTG4 Výrobca N/A
popis IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 145315 pcs Dátový hárok
Napätie - porucha US8 načasovanie 32mA, 32mA
Shell Style 1.65 V ~ 5.5 V séria 74LVC
Vstup Schmitt Trigger 1.4 V ~ 3.7 V Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Pomer - S / H: ADC 3 polarizácia 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
orientácia 3 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet bitov na prvok Inverter Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SN74LVC3G14DCUTG4 Logická úroveň - vysoká 0.3 V ~ 1.4 V
Vlastnosti Schmitt Trigger Rozšírený popis Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger US8
popis IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8 Aktuálny - pokojný 4.3ns @ 5V, 50pF