SN64BCT125ADR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT125ADR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN64BCT125ADR
Číslo dielu SN64BCT125ADR Výrobca N/A
popis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5598 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC
séria 64BCT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 4
Počet bitov na prvok 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 64mA
Číslo základnej časti 64BCT125
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SN64BCT126AD
SN64BCT126AD
výrobcovia: N/A
popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Skladom: 47052 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SN64BCT244DW
SN64BCT244DW
výrobcovia: N/A
popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Skladom: 27855 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SN64BCT125ADRE4
SN64BCT125ADRE4
SN64BCT244DWR
SN64BCT244DWR
SN64BCT126ANG4
SN64BCT126ANG4
popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
SN64BCT125ADRG4
SN64BCT125ADRG4