SN64BCT125AD
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT125AD
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN64BCT125AD
Číslo dielu SN64BCT125AD Výrobca N/A
popis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58561 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC
séria 64BCT obal Tube
Balík / puzdro 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 296-9690-5
SN64BCT125ADE4
SN64BCT125ADE4-ND
SN64BCT125ADG4
SN64BCT125ADG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 4 Počet bitov na prvok 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Typ logiky Buffer, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 64mA
Číslo základnej časti 64BCT125
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SN64BCT244DWR
SN64BCT244DWR
výrobcovia: N/A
popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Skladom: 4880 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SN64BCT125ADR
SN64BCT125ADR
výrobcovia: N/A
popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Skladom: 5598 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SN64BCT125ADRG4
SN64BCT125ADRG4