SN64BCT126AN
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT126AN
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN64BCT126AN
Číslo dielu SN64BCT126AN Výrobca N/A
popis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4865 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 14-PDIP
séria 64BCT obal Tube
Balík / puzdro 14-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 4
Počet bitov na prvok 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-PDIP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 64mA