LP3981IMM-3.03
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3981IMM-3.03
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.03V 300MA 8VSSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP3981IMM-3.03
Číslo dielu LP3981IMM-3.03 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.03V 300MA 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 162913 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 300mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.03V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6V
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP3981IMM-3.03TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.03V 300mA 8-VSSOP Prúd - Napájanie (Max) 210µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA Prúd - výstup 300mA