LP3981IMM-2.8
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3981IMM-2.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8VSSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP3981IMM-2.8
Číslo dielu LP3981IMM-2.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4112 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 300mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6V
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP3981IMM-2.8CT
LP3981IMM28
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 8-VSSOP Prúd - Napájanie (Max) 210µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA Prúd - výstup 300mA
Ovládacie funkcie Enable Číslo základnej časti LP3981
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP3981ILDX-3.3/NOPB
LP3981ILDX-3.3/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6WSON
Skladom: 5747 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP3981IMM-3.0
LP3981IMM-3.0
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 3V 300MA 8VSSOP
Skladom: 5615 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP3981IMM-2.8/NOPB
LP3981IMM-2.8/NOPB
popis: IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8VSSOP