LP3981IMMX-2.7
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3981IMMX-2.7
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP
  • správa
Špecifikácie LP3981IMMX-2.7
Číslo dielu LP3981IMMX-2.7 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4998 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 300mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.7V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6V
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA 8-VSSOP
Prúd - Napájanie (Max) 210µA Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA
Prúd - výstup 300mA Ovládacie funkcie Enable