LP38841T-0.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38841T-0.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 0.8V 800MA TO220-5
  • správa
Špecifikácie LP38841T-0.8
Číslo dielu LP38841T-0.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 0.8V 800MA TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4906 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.21V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 0.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-220-5 PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 800mA TO-220-5
Prúd - Napájanie (Max) 40mA Aktuálny - pokojný (Iq) 30µA
Prúd - výstup 800mA Ovládacie funkcie Enable