LP38841T-1.5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38841T-1.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.5V 800MA TO220-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP38841T-1.5
Číslo dielu LP38841T-1.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.5V 800MA TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5565 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.21V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-220-5 PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA TO-220-5
Prúd - Napájanie (Max) 40mA Aktuálny - pokojný (Iq) 30µA
Prúd - výstup 800mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti LP38841
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP38842MR-ADJ
LP38842MR-ADJ
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN POS ADJ 1.5A 8SO
Skladom: 4854 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP38841T-0.8/NOPB
LP38841T-0.8/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 0.8V 800MA TO220-5
Skladom: 68598 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP38841T-1.5/NOPB
LP38841T-1.5/NOPB
popis: IC REG LINEAR 1.5V 800MA TO220-5