LP38841SX-1.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38841SX-1.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK
  • správa
Špecifikácie LP38841SX-1.5
Číslo dielu LP38841SX-1.5 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4955 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.21V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA DDPAK/TO-263-5
Prúd - Napájanie (Max) 40mA Aktuálny - pokojný (Iq) 30µA
Prúd - výstup 800mA Ovládacie funkcie Enable