LMZ31707EVM-002
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ31707EVM-002
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVAL BOARD FOR LMZ31707
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ31707EVM-002
Číslo dielu LMZ31707EVM-002 Výrobca N/A
popis EVAL BOARD FOR LMZ31707 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1699 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 0.6V, 0.9V, 1.2V, 1.8V, 2.5V, 3.3V or 5V Napätie - vstup 2.95 V ~ 17 V
Použitá IC / Časť LMZ31707 Dodaný obsah Board(s)
séria SIMPLE SWITCHER® Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-37217
LMZ31707EVM-002-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie -
Detailný popis LMZ31707 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 7A