LMZ31704RVQR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ31704RVQR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 22W
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ31704RVQR
Číslo dielu LMZ31704RVQR Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 22W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16335 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 0.6 ~ 5.5 V Napätie - vstup (min) 2.95V
Napätie - vstup (Max) 17V typ Non-Isolated PoL Module
Balík dodávateľov zariadení 42-B3QFN (10x10) Veľkosť / rozmer 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
séria SIMPLE SWITCHER® obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 42-BQFN Module Ostatné mená 296-46130-2
LMZ31704RVQR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, UVLO
efektívnosť 95% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5.5 V 4A 2.95V - 17V Input
Prúd - výstup (Max) 4A Ovládacie funkcie Enable, Active High